Kawa to podstawa na Facebooku CKawa to podstawa na Twitterze Kawa to podstawa RSS

Pytania i odpowiedzi Masz pytanie? A może znasz odpowiedź? Podziel się.

Designerski kubek termiczny – niezastąpiony w trasie!

Designerski kubek termiczny

Jesień to pora roku, która kojarzy nam się z wrześniowym i październikowym słońcem oraz szeleszczącymi liśćmi, ale także z deszczowym i chłodnym listopadem. Trzeba pamiętać, że dni są coraz chłodniejsze, a nasze organizmy potrzebują teraz coraz więcej ciepłych napojów na rozgrzanie. Niezastąpiony w najbliższych miesiącach będzie więc z pewnością kubek termiczny!

kubek termiczny na chłodne napoje w kształcie puszki 330-ml pomarańczowy matowy dukapolska.com

Bardzo ważne jest, aby w ciągu dnia zapewnić sobie ciepły napój. Najzdrowsza będzie rozgrzewająca herbata. Wiemy jednak dobrze, że z rana najlepiej działa na nas aromatyczna kawa z ulubionymi dodatkami. Będąc w trasie musimy zadbać o to, aby bezpiecznie przewieźć nasz napój. Na pomoc przychodzi tu kubek termiczny – kiedyś kojarzony jedynie ze zwykłym pojemnikiem, a obecnie należący do akcesorium, które dzięki oryginalnemu wzorowi może nas wyróżnić i sprawić, że napoje będą jeszcze lepiej smakowały.

Najpopularniejsze kubki termiczne

kubek termiczny na chłodne napoje w kształcie puszki 330 ml pomarańczowy matowy dukapolska.com

Najpopularniejsze kubki termiczne znajdziemy w tradycyjnym kształcie w wielu kolorach: czerni, bieli, różu, czerwieni i fiolecie. Posiadają one dobrze izolujące ścianki, dzięki czemu trzymają ciepło nawet 5-6 godzin. W przypadku każdego kubka termicznego kluczowe jest szczelne zamknięcie. Niektóre kubki posiadają podwójne zamknięcie i mamy 100% pewność, że napój nam się nie rozleje. Mamy do wyboru kubki o pojemności 310 ml i 450 ml. Dostępne są także kubki dostosowane specjalnie dla dzieci. Posiadają one wygodne, ruchome uchwyty. W miarę możliwości powinniśmy wybierać kubki termiczne wykonane ze stali nierdzewnej, która zapewni im długą żywotność.

termos dziecięcy 350 ml zielony dukapolska.com

Kubki termiczne szczelne

Osoby, które są bardziej wymagające także znajdą szczelne kubki termiczne dla siebie. Idealnie sprawdzą się dla nich kubki z zaparzaczem, które gwarantują ciepłą i aromatyczną kawę. Wykonane są one ze stopu stali, dzięki czemu kubek odporny jest na wilgoć i korozję. Uniwersalne sitko zatrzymuje fusy podczas picia. Jest to kubek do zadań specjalnych, głównie dzięki antypoślizgowej powłoce, szczelnym zamknięciu i dużej pojemności. Dostępne w kolorze grafitowym oraz czarnym.

kubek termiczny 310 ml-fioletowy dukapolska.com

Jeśli pogoda za oknem wciąż dopisuje, możemy mieć ochotę na zimne napoje, takie jak ice tea, wodę z cytryną i lodem lub lemoniadę. Kubek termiczny na chłodne napoje w kształcie puszki to nie tylko nowoczesny design, ale pewność, że nasz napój będzie właśnie taki, jaki chcemy.

Więcej kubków termicznych możesz znaleść: tutaj.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Skomentuj

© | kawatopodstawa.pl