Kawa to podstawa na Facebooku CKawa to podstawa na Twitterze Kawa to podstawa RSS

Pytania i odpowiedzi Masz pytanie? A może znasz odpowiedź? Podziel się.

Segafredo Zanetti – kawa z włoskim temperamentem

Zapalonym kawoszom nie trzeba tłumaczyć, że kawa ma różne oblicza. Może być łagodna, delikatna, kremowa, ale też mocna, pobudzająca i niezwykle aromatyczna. Nie bez powodu włosi wynaleźli espresso i każdego dnia zachwycają się jego intensywnym aromatem i głębokim smakiem. Kawa niejedno ma imię, więc dzisiaj przyjrzyjmy się bliżej znanej, włoskiej marce – Segafredo Zanetti.

Kawa Segafredo Zanetti

fot. jetalone

Kilka słów o Segafredo Zanetti

Firma o charakterze międzynarodowym rozwijała swoją działalność we Włoszech, a do Polski weszła w 2002 roku. Niemal od samego początku kawa Segafredo Zanetti zyskała sobie zwolenników i dosyć szybko stała się rozpoznawalną marką. Producent bowiem zapewnia, że najważniejsze dla niego jest rozpowszechnianie smaku i prawdziwej metody przygotowania włoskiego espresso.

Kierując się tą zasadą, ma na celu oferowanie produktów najwyższej jakości, odznaczających się bogatym smakiem i aromatem. To właśnie Włosi znani są na całym świecie z parzenia najlepszych kaw, w szczególności espresso. Zadaniem marki jest więc podtrzymanie tej pozytywnej opinii w innych krajach.

Co znajdziemy w ofercie producenta?

Segafredo Zanetti, poza kawą, ma w swojej ofercie ekspresy i akcesoria kawowe, przyprawy, słodycze, a także produkty dodatkowe, jak cukier, dodatki do kawy czy nawet herbatę. Skupmy się jednak na aromatycznym napoju.

segafredo zanetti

fot. Segafredo Zanetti Polska

Wśród kaw Segafredo znajdziemy:

 • kawy ziarniste (Intermezzo, Espresso Casa, Buono)
 • kawy mielone (Le Origini – Brazylia, Le Origini – Kostaryka, Le Origini – Peru, Intermezzo, Emozioni, Espresso Moka, Cafe Buono)
 • kawy rozpuszczalne (Cafe Mag Safari, Cafe Mag Specjal)
 • kawy bezkofeinowe (Deca Crem, Cafe Mag Deffeinato)
 • wkłady kawowe do ekspresów do kawy z otwartym systemem
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

3 komentarze wpisu: Segafredo Zanetti – kawa z włoskim temperamentem

 1. Aga pisze:

  Fajny post. Chyba skuszę się na Sagafredo. Szczególnie espresso! Nie wrzucajcie takich apetycznych zdjęć, bo potem ta kawa za mną chodzi przez cały dzień. xP Pozdrawiam!

 2. Kawa Jacobs | Przepisy na Kawę pisze:

  […] Jacobs Tuż obok wspomnianej już na naszym blogu marki Sagafredo Zanetti, warto poświęcić uwagę kawie, która cieszy się nieprzeciętnym zaufaniem i popularnością […]

 3. Segafredo Zanetti - kawa mielona | Przepisy na Kawę pisze:

  […] mielona nie musi kojarzyć się z nudą i tradycją. Segafredo Zanetti ma w swojej ofercie również kawy z dodatkowymi nutami […]

Skomentuj

© | kawatopodstawa.pl